Golf Putt Pro

Golf Putt Pro 1.2.1

Gra w golfa wymyślona na nowo

Golf Putt Pro to darmowa gra zręcznościowa, która jest uproszczoną wersją gry w golfa. Posiada kilka trybów rozgrywki, proste zasady i sterowanie oraz możliwość rozegrania małego turnieju ze znajomymi. Golf Putt Pro nie sili się na pełnowymiarową symulację golfa, dzięki czemu sprawdza się jako lekarstwo na kilka chwil nudy. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wciągająca
  • Wiele trybów gry
  • Doskonała na kilka chwil nudy
  • Ciekawa uproszczona wersja gry w golfa

Wady

  • Nie znaleziono

Niezbędny
10

Golf Putt Pro to darmowa gra zręcznościowa, która jest uproszczoną wersją gry w golfa. Posiada kilka trybów rozgrywki, proste zasady i sterowanie oraz możliwość rozegrania małego turnieju ze znajomymi. Golf Putt Pro nie sili się na pełnowymiarową symulację golfa, dzięki czemu sprawdza się jako lekarstwo na kilka chwil nudy.

Rozgrywka w Golf Putt Pro jest bardzo prosta. Nie musimy martwić się o siłę strzału, zawsze jest ona wystarczająca do trafienia w dołek. Problem w tym, że za każdym razem zmienia się nachylenie powierzchni na której ów dołek leży. To zmusza nas do wypuszczenia piłeczki pod odpowiednim kątem, tak aby trafiła do dołka po paraboli.

Golf Putt Pro zapewnia nam aż pięć trybów gry. W tym taki, dzięki któremu możemy zagrać ze znajomymi na tym samym iPhone lub iPod Touch. Oczywiście nie jednocześnie, ale przekazując sobie nasze urządzenie. Nasze wyniki możemy na bieżąco podglądać w tabeli wyników. Im dłużej się nie mylimy, tym większy jest mnożnik naszych punktów.

Golf Putt Pro

Download

Golf Putt Pro 1.2.1